Opis 1 w tabeli

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Opis 1 w tabeli

Post autor: Tomek83 »

Po ostatniej aktualizacji i dodaniu dodatkowej daty w tabeli projektu nagminnie pojawi mi się problem z tym iż w Opis 1 wpisuje mi datę.
Jest to dla mnie istotne ponieważ wykorzystuję opis 1 później w raportach do opisu celu pracy itd. Zmieniłem w raportach na opis 2 ale po wyłączeniu projektu i ponownym jego wczytaniu opis 2 i opis 3 są kasowane i muszę je znów ręcznie uzupełniać.
Załączniki
Opis 1.jpg
Opis 1.jpg (24.06 KiB) Przejrzano 418 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 704
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Opis 1 w tabeli

Post autor: Asia T. »

Tomek83 pisze: 13 gru 2023, 08:48 Po ostatniej aktualizacji i dodaniu dodatkowej daty w tabeli projektu nagminnie pojawi mi się problem z tym iż w Opis 1 wpisuje mi datę.
Jest to dla mnie istotne ponieważ wykorzystuję opis 1 później w raportach do opisu celu pracy itd. Zmieniłem w raportach na opis 2 ale po wyłączeniu projektu i ponownym jego wczytaniu opis 2 i opis 3 są kasowane i muszę je znów ręcznie uzupełniać.
Problem rozwiązany w wersji testowej - proszę stąd pobrać plik https://softline.geo.pl/test/cgeo8.exe i na zamkniętym programie C-GEO podmienić go w głównym katalogu C-GEO na dysku. Po ponownym uruchomieniu problem powinien zniknąć dla nowych projektów.
ODPOWIEDZ